MKM BİLGİSAYAR

Biz Kimiz ?

MKM Bilgisayar 1995 de kurulan bir teknoloji şirketidir.Kurulduğu tarihten itibaren MKM olarak müşterilerimize profesyonel anlamda bilgi teknolojileri (IT Solutions) çözümleri üretmekteyiz.

1995 de kurulan şirketimizin yazılım geliştirme departmanı 1998 faaliyete geçmiştir. Bu tarihden itibaren yazılım geliştirme departmanımız müşteri odaklı çözümler üretmeye başlamış ve müşterilerin neye ihtiyacı olacağını farkederek yeni projeler ile müşterilerine gerekli iş çözümlerini üretmeyi başarmıştır.

Yazılım departmanımız, sürekli ve hızlı geliştirilen yazılımlar ve kalite odaklı çalışma şeklimiz çalıştığımız alanda bizleri şirket olarak uzmanlık seviyesine çıkarmıştır. Bu gelişmeler yazılım departmanımızı şirketimizin ticari faaliyetlerinde lokomotifi haline getirmiştir.

İLETİŞİME GEÇİN
2250000+
23
352
1000+
0
0
0
0

Neden Biz ?

MKM olarak orta vadeli hedeflerimiz arasında geliştirilen ekipman destek yazılımlarının verimliliğini arttırmak, entegrasyon çözümlerimizi daha da geliştirmek hiç bir üst azılıma bağlı kalmaksızın herhangi bir marka sınırlaması olmadan kendi kendine yetebilen bir Üst Yönetim (Upper Management) yazılımı ile GSM sektörüne en iyi çözümler üreterek hedeflerimize bağlı kalarak başarıya ulaşacağımıza inaniyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Stratejimiz

Günümüzde her konudaki devamlılık, varoluşun, hayatta kalmanın ve kalitenin temel unsurudur. Bu yargıyı temel prensip alarak, dinamik gelişmelere uyum sağlamanın ve müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek, hizmet kalitemizi her daim arttırarak müşterilerimizi memnun ederek şirketimizin değişen ve gelişen çevre şartlarına uyumunu temin etmeyi en büyük prensiplerimizden biri olarak kabul ediyoruz. Gücümüzün, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunmamızdan kaynaklandığına inanıyoruz. Uzun vadeli stratejimiz de, hizmet kalitesini artırmanın maliyetlerimizi etkilemeyeceğine ve tam tersine müşterilerimize ve şirketimize büyük bir değer katacağına inanıyoruz.

MESAJ GÖNDER

Hedeflerimiz

Şirketimiz hali hazırda farklı sektörlerde farklı firmalara büyük ölçekli yazılım çözümleri sağlarken bunun yanında proje, mühendislik desteği ve teknik danışmalık hizmetleri de sunmaktadır. Bunlara ek olarak, NEC ve CISCO için entegrasyon ve yedekleme çözümleri sağlanmaktadır. Hedefimiz, büyük ölçekli ağlarda çeşitli markaların kontrol sistemlerinin tek bir Element Yönetim Sistemi (EMS) ile operatörlere en iyi Element Yönetim Sistemi (EMS) yazılım çözümü sunmaktır. Bunu başarmak için Merkezi Ağ Yönetim Sistemi (C-NMS) yazılımını kurduk. Yazılımımızın EMS olma yolunda aldığı başarılardan dolayı gurur duyuyoruz ve tüm dünyadaki müşterilere tek noktadan yönetim çözümü sunmayı umuyoruz.

MESAJ GÖNDER